KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13227262
nr 1322 7262
Claes Giertta
(1926-2007), Sverige
Blandteknik, 3 st, Signerad, 23x33 cm
Utrop:
500 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:07:48
Claes Giertta
Läs mer om Claes Giertta